107497-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwerów i macierzy dyskowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów i macierzy dyskowych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i macierzy dyskowych, w ramach przedsięwzięcia pn. „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r., w podziale na 2 Części: Część nr 1 – Serwery – 4 sztuki, Część nr 2 – Macierze dyskowe – 2 sztuki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2a do SWZ (dot. Części nr 1) oraz w Załączniku nr 2b do SWZ (dot. Części nr 2).
Interne KennungDZPUCK.262.028.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233130 Magnetplattenspeicher
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Serwery – 4 sztuki;
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów w ramach przedsięwzięcia pn. „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Macierze dyskowe – 2 sztuki;
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy dyskowych w ramach przedsięwzięcia pn. „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30233130 Magnetplattenspeicher