See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-349/2025,Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. “Budowa budynku Centrum Mikro(Nano) Elektroniki, Mikro(Nano) Systemów i Mikro(Nano) Inżynierii (CMN3) przy ul. Długiej we Wrocławiu”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. “Budowa budynku Centrum Mikro(Nano) Elektroniki, Mikro(Nano) Systemów i Mikro(Nano) Inżynierii (CMN3) przy ul. Długiej we Wrocławiu”. 1. Termin realizacji zamówienia:Przedmiot umowy realizowany będzie w okresie 8 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, przy czym szczegóły dotyczące terminu wykonania, jego poszczególnych etapów i warunków realizacji przedmiotu zamówienia, znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 1 . 2. Wg kodu CPV: 71220000-6 usługi projektowania architektonicznego;71248000-8 nadzór nad projektem i dokumentacją.
Vorherige Bekanntmachung: 846247-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. “Budowa budynku Centrum Mikro(Nano) Elektroniki, Mikro(Nano) Systemów i Mikro(Nano) Inżynierii (CMN3) przy ul. Długiej we Wrocławiu”. 1. Termin realizacji zamówienia: Przedmiot umowy realizowany będzie w okresie 8 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, przy czym szczegóły dotyczące terminu wykonania, jego poszczególnych etapów i warunków realizacji przedmiotu zamówienia, znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 1 . 2. Wg kodu CPV: 71220000-6 usługi projektowania architektonicznego;71248000-8 nadzór nad projektem i dokumentacją.