See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych do zaopatrywania chorób naczyniowych naczyń mózgowych, wszczepialne protezy głosowe dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych do zaopatrywania chorób naczyniowych naczyń mózgowych, wszczepialne protezy głosowe dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung: 735093-2025
Interne Kennung: MSB/PN/65/09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 -Choroby Naczyniowe OUN I
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN I
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 -Choroby Naczyniowe OUN II
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN II
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 -Choroby Naczyniowe OUN III
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN III
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 -Choroby Naczyniowe OUN IV
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN IV
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 -Choroby Naczyniowe OUN V
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN V
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 -Choroby Naczyniowe OUN VII
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN VII
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 -Choroby Naczyniowe OUN VIII
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN VIII
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 -Choroby Naczyniowe OUN X
Beschreibung: Choroby Naczyniowe OUN X
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 -Wszczepialne protezy głosowe
Beschreibung: Wszczepialne protezy głosowe
Interne Kennung: Część nr 11