2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatický analyzátor aminokyselin
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka automatizovaného systému pro analýzu aminokyselin využívající iontově výměnný režim pro separaci aminokyselin, post-kolonovou derivatizační reakci a fluorescenční detekci. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001