See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch przewoźnych motopomp pożarniczych o wydajności minimum 9000 dm3/min na przyczepie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch przewoźnych motopomp pożarniczych o wydajności minimum 9000 dm3/min na przyczepie. Motopompy, przyczepy oraz zamontowane na nich wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, pierwszej jakości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający wymagania minimalne postawione przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, a szczegółowe warunki realizacji w załączniku nr 7 do SWZ: "wzór umowy". Podstawy wykluczenia z postępowania zostały opisane w rozdziale VIII SWZ. Oświadczenia i dokumenty, jakie zobowiązani są dostarczyć wykonawcy w celu wykazania braku podstaw wykluczenia oraz potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu zostały opisane w rozdziale IX SWZ. Warunki udziału w postępowaniu zostały opisane w rozdziale VII SWZ. Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu jeżeli wykaże że w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną dostawę, minimum jednej pompy do wody zanieczyszczonej o wydajności min. 9000 dm3/min na kwotę nie mniejszą niż 1 000 000,00 zł.
Interne Kennung: WL.2370.3.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück