107635-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa w ramach programu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w SP POZ MSWiA w Szczecinie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w ramach programu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w SP POZ MSWiA w Szczecinie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej
Beschreibung: Dostawa w ramach programu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w SP POZ MSWiA w Szczecinie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej
Interne Kennung: 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: SP ZOZ MSWiA w Szczecinie w pierwszych wynikach na otrzymanie dofinansowania otrzymał informację że dofinansowania nie otrzymuje. Dopiero w kolejnych wynikach otrzymał informacje, że dofinansowanie zostanie przyznane. Umowa została w dniu 21.01.2026 i aby Zamawiający był w stanie zrealizować przedmiot zamówienia zgodny z zawartą umową na dofinansowanie niezbędne jest skrócenie terminu składania ofert. W przypadku braku skrócenia terminu składania ofert istniało wysokie ryzyko niezrealizowania przedmiotu dotacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72261000 Software-Unterstützung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie, 79417000 Sicherheitsberatung, 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Sprzęt komputerowy
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Licencja oprogramowania urządzeń brzegowych UTM fiwerall
Beschreibung: Licencja oprogramowania urządzeń brzegowych UTM fiwerall
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Licencja oprogramowania do systemu tworzącego kopię bezpieczeństwa
Beschreibung: Licencja oprogramowania do systemu tworzącego kopię bezpieczeństwa
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Licencja oprogramowania do systemu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Licencja oprogramowania do systemu cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Licencja oprogramowania na system do monitorowania i analizy ruchu sieciowego
Beschreibung: Licencja oprogramowania na system do monitorowania i analizy ruchu sieciowego
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Licencja oprogramowania na system RIS/PACS - zwiększenie przestrzeni archiwum PACS
Beschreibung: Licencja oprogramowania na system RIS/PACS - zwiększenie przestrzeni archiwum PACS
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Licencja oprogramowania na system HIS - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe
Beschreibung: Licencja oprogramowania na system HIS - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Licencja HIS - skanowanie dokumentacji medycznej i udostępnianie zdigitalizowanej dokumentacji medycznej do CeZ
Beschreibung: Licencja HIS - skanowanie dokumentacji medycznej i udostępnianie zdigitalizowanej dokumentacji medycznej do CeZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Licencja zaawansowanego systemu do wykonywania kopii bezpieczeństwa
Beschreibung: Licencja zaawansowanego systemu do wykonywania kopii bezpieczeństwa
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Przeprowadzenie szkolenia (min. 1 użytkownika) z zakresu obsługi zainstalowanych systemów ochrony sieciowej oraz urządzeń brzegowych UTM (firewall)
Beschreibung: Przeprowadzenie szkolenia (min. 1 użytkownika) z zakresu obsługi zainstalowanych systemów ochrony sieciowej oraz urządzeń brzegowych UTM (firewall)
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Opracowanie oraz wdrożenie dokumentacji nowego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
Beschreibung: Opracowanie oraz wdrożenie dokumentacji nowego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Przeprowadzenie końcowego audytu w obszarze cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przeprowadzenie końcowego audytu w obszarze cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 72800000 Computerrevision und -prüfung
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Dostawa i wdrożenie licencji systemu HIS wykorzystujące rozwiązania AI - Opisy lekarskie, Dokumentacja Chatbot
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie licencji systemu HIS wykorzystujące rozwiązania AI - Opisy lekarskie, Dokumentacja Chatbot
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Dostawa licencji systemu RIS/PACS - Integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI), prowadzonym przez Centrum e-Zdrowia
Beschreibung: Dostawa licencji systemu RIS/PACS - Integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI), prowadzonym przez Centrum e-Zdrowia
Interne Kennung: Pakiet nr 14