See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów i sprzętu dla Pracowni Mikrobiologicznej NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu sp. z o.o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników do badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatorów, niezbędnych urządzeń oraz wyposażenia, stosowanie do Części nr 1, nr 2, nr 3, nr 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik Nr 4a, Nr 4b i Nr 4c do SWZ. Zamawiający wymaga, aby oferowany produkt, będący wyrobem medycznym był zarejestrowany jako wyrób medyczny i spełniał wymogi ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z dnia 2024.11.05) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (Medical Devices Regulation) oraz posiadał wymagane przepisami prawa świadectwa rejestracji, atesty, certyfikaty i inne dokumenty dopuszczające przedmiot zamówienia do obrotu i użytkowania na terenie Polski oraz o ile dotyczy spełniał wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro oraz uchylenia dyrektywy 98/79/WE i decyzji Komisji 2010/227/UE.
Vorherige Bekanntmachung: 734915-2025
Interne Kennung: ZP/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, dlatego zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33100000 Medizinische Geräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1_Odczynniki i analizatory mikrobiologiczne do inkubacji, odczytów testów identyfikacyjnych i antybiogramowych oraz analizator do posiewu krwi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik Nr 4a do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/17/2025_CZĘŚĆ_1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2_Odczynniki i analizator multiplex PCR do diagnostyki molekularnej w systemie zamkniętym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik Nr 4b do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/17/2025_CZĘŚĆ_2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3_Odczynniki i analizator do odczytów testów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu wchodzącego w zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/17/2025_CZĘŚĆ_3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4_Szczepy wzorcowe i komora laminarna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik Nr 4c do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/17/2025_CZĘŚĆ_4