See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de logistieke organisatie van de gezamenlijke economische missies en Staatsbezoeken 2024-2027
Beschreibung: Voor de logistieke organisatie van het geheel van een prinselijke zending/Staatsbezoek doet het ABH een beroep op de diensten van een reisorganisator. Elke opdracht betreft de organisatie van een reis op maat, met een wisselend aantal deelnemers en een specifiek programma. In principe worden elk jaar twee prinselijke zendingen georganiseerd. Het Agentschap werkt ook mee aan de logistieke organisatie en het economische luik van de Staatsbezoeken. Jaarlijks worden gewoonlijk twee Staatsbezoeken gepland. Het Agentschap heeft zo een gebruikelijke kruissnelheid van vier bezoeken op het hoogste niveau per jaar. Afhankelijk van de politieke en feitelijke omstandigheden, kan het jaarlijks actieplan worden herzien. Het ABH zal de opdracht voor de logistieke organisatie van elke gezamenlijke prinselijke zending/Staatsbezoek na een mini-competitie toekennen aan één van de tien vooraf geselecteerde reisorganisatoren. De bedoeling van deze raadpleg...
Interne Kennung: 11/9/2023 9:59 PM 3PID25 I 0002196
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de logistieke organisatie van de gezamenlijke economische missies en Staatsbezoeken 2024-2027
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 63514000 Dienstleistungen von Reiseführern, 63515000 Reisedienste, 63516000 Reiseverwaltung, 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen, 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste