2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie w czystości dróg i chodników
Beschreibung: Część I - Pozimowe utrzymanie w czystości dróg i chodników na terenie Miasta Krosna. Część II - Utrzymanie w czystości dróg i chodników na terenie Miasta Krosna w 2026 roku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pozimowe utrzymanie w czystości dróg i chodników na terenie Miasta Krosna
Beschreibung: 1. Pozimowe oczyszczanie nawierzchni drogowych, ulic, chodników, opasek, schodów, kładek, placów, parkingów na terenie Miasta Krosna w 2026 r. a) mechaniczne oczyszczanie z odpadów (w tym z piasku) pasa jezdni przy krawężniku oraz przejść dla pieszych, okolic wysepek, drogowych znaków poziomych (w tym martwe pola) wraz z wywozem oraz zagospodarowaniem zebranych odpadów – 190 726,09 m2, b) mechaniczne i ręczne oczyszczanie z odpadów (w tym z piasku) chodników, opasek, placów i parkingów, przejść dla pieszych, okolic wysepek itp. wraz z wywozem oraz zagospodarowaniem zebranych odpadów – 340 674,50 m2, c) ręczne oczyszczanie z odpadów (w tym z piasku) schodów, kładek wraz z wywozem oraz zagospodarowaniem zebranych odpadów – 2 212 m2, d) oczyszczanie z odpadów (w tym z piasku) poboczy przy DK 28 wraz z wywozem oraz zagospodarowaniem zebranych odpadów – 4 776,79 m2, e) oczyszczanie z odpadów (w tym z piasku, liści i innych zanieczyszczeń) korytek ściekowych wraz z wywozem oraz zagospodarowaniem zebranych odpadów – 4 333 mb. Wykonawca jest zobowiązany w cenie ofertowej uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia. 2. W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego i pieszego poprzez oznakowanie i zabezpieczenie prac związanych z realizacją zadania. 3. Wytwarzane w wyniku realizacji zamówienia odpady muszą być przekazane do dalszego zagospodarowania, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach przez wykonawcę (wytwórcę odpadów). Zebrane odpady należy przekazać do Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie (RCO) lub podmiotowi świadczącemu usługi w zakresie przetwarzania odpadów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie w czystości dróg i chodników na terenie Miasta Krosna w 2026 roku
Beschreibung: Oczyszczanie dróg i chodników tj. utrzymanie nawierzchni drogowych, ulic, chodników, schodów, kładek, placów, parkingów na terenie Miasta Krosna w 2026 roku, w tym: a) mechaniczne oczyszczanie nawierzchni drogowych, ulic, chodników, parkingów, zatok przystankowych, okolic wysepek – 16 765 043,00 m2, b) ręczne oczyszczanie nawierzchni drogowych, chodników, schodów, placów, przejść dla pieszych, okolic wysepek – 4 524 015,00 m2, c) interwencyjne mechaniczne oczyszczanie nawierzchni drogowych – 300 000 m2, d) interwencyjne ręczne oczyszczanie nawierzchni drogowych, chodników, schodów, placów, kładek, przejść dla pieszych, okolic wysepek – 600 000 m2, e) interwencyjne oczyszczanie nawierzchni drogowych, chodników i schodów m. in. z płyt granitowych, piaskowca, kostki brukowej urządzeniem ciśnieniowym czyszcząco-myjącym z użyciem środków chemicznych usuwających zabrudzenia m. in. z lodów, słodyczy, smarów samochodowych itd. - 6 000 m2, f) interwencyjne mechaniczne zraszanie ulic w okresie letnim – 150 000 m2, g) ręczne oczyszczanie nawierzchni drogowych, chodników, schodów, placów, parkingów z liści – 100 000 m2, h) oczyszczanie z piasku, liści i innych zanieczyszczeń korytek betonowych odwadniających 5 000 mb.