107759-2025 - Ergebnis
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dostawa niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem hybrydowym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem hybrydowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk takich samych, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem niskoemisyjnym hybrydowym oraz możliwością użycia paliwa syntetycznego HVO, spełniającym normę EURO-VI, z przeznaczeniem do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji (publicznego transportu zbiorowego). 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę zgodnie z art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r.. 3. Z uwagi na fakt, że standardowy formularz JEDZ nie obejmuje swoim zakresem podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576, zamawiający wymaga złożenia takiego oświadczenia wraz z ofertą. Wykonawca powinien złożyć takie oświadczenie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym 4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r., poz. 835). 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę zgodnie z art. 109 ust. 1 pkt. 1, 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. 6. W celu wstępnego potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia, Wykonawca winien przedłożyć wraz z ofertą oświadczenie dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu i przesłanek wykluczenia z postępowania w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) oraz oświadczenie o którym mowa w pkt. 9.3 SWZ. 7. Zamawiający żąda złożenia oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (JEDZ), o którym mowa wyżej (pkt. 10.1 SWZ), wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona wraz z dokumentami określonymi w specyfikacji. 8. Wykonawca w celu wstępnego potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia może ograniczyć się do wypełnienia w dokumencie JEDZ w Części IV: Kryteria kwalifikacji wyłącznie Sekcji α: Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji. 9. W celu potwierdzenia barku podstaw do wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia dokumentów określonych w pkt. 10.10 SWZ. Informacje dotyczące dokumentów dla wykonawcy, który ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zostały zawarte w pkt. 10.11 -10.13 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 601106-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk takich samych, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem niskoemisyjnym hybrydowym oraz możliwością użycia paliwa syntetycznego HVO, spełniającym normę EURO-VI, z przeznaczeniem do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji (publicznego transportu zbiorowego). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamienia
Menge: 6 Stück