107762-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa budynku biurowo-szatniowego wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu na terenie obiektu sportowego Skolwin przy ul. Stołczyńskiej 104
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa budynku biurowo-szatniowego wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu na terenie obiektu sportowego Skolwin przy ul. Stołczyńskiej 104
Beschreibung„Budowa budynku biurowo-szatniowego wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu na terenie obiektu sportowego Skolwin przy ul. Stołczyńskiej 104” na terenie części działki nr 1/6 (obecnie działka 1/40 i 1/41) i części działki nr 1/22 i 1/27 oraz na terenie działki nr 1/7, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26 z obrębu 3052 w Szczecinie.
Vorherige Bekanntmachung557489-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Budowa budynku biurowo-szatniowego wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu na terenie obiektu sportowego Skolwin przy ul. Stołczyńskiej 104”
BeschreibungBudowa budynku biurowo-szatniowego wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu na terenie obiektu sportowego Skolwin przy ul. Stołczyńskiej 104” na terenie części działki nr 1/6 (obecnie działka 1/40 i 1/41) i części działki nr 1/22 i 1/27 oraz na terenie działki nr 1/7, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26 z obrębu 3052 w Szczecinie.