2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna systému vzduchotechniky ve sportovní hale TJ Slavia
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je dodávka a výměna systému vzduchotechniky ve sportovní hale TJ Slavia, jakož i související stavební činnosti a ostatní služby specifikované v přílohách této zadávací dokumentace. Systém vzduchotechniky bude měněn v prostorách hlavní sportovní haly, kde se nachází hrací plocha. Předmětem není hlediště a další podružné prostory haly a administrativní část objektu TJ Slavia. Úkolem VZT je zajistit větrání a rekuperaci tepla z odpadního vzduchu pro aktuální stavební stav haly. Koncepce větrání objektu: hrací plocha složená z 6-ti kurtů bude větrána pomocí dvou vzduchotechnických jednotek umístěných v technickém zázemí. Součástí předmětu Veřejné zakázky je i: - provedení souvisejících stavebních činností definovaných v projektové dokumentaci, zejména veškerých prostupů pro trasy vzduchovodů a rozvodů chladiva, zpětné zapravení prostupů pro vzduchotechnické zařízení, provedení dozdívek, provedení protipožárních ucpávek dle požadavků PBŘ, zajištění prostoru pro namontování, údržbu a servis vzduchotechnických a klimatizačních zařízení včetně požárních klapek a požárních stěnových mřížek; - Provedení činností týkajících se vytápění, zejména napojení na stávající rozvody topení ve strojovnách VZT, rekonstrukce rozvodu vytápění v nezbytně nutném úseku, instalace směšovacích uzlů větších výměníků, napojení ohřevu a předehřevu, instalace elektrických/vodních ohřevů do vzduchotechnik, instalace nezbytných ochran (např. proti zamrznutí) a zpracování prováděcí projektové dokumentace vytápění; - Provedení potřebných elektro činností, měření a regulace – zejména prokabelování vzduchotechnických a kondenzačních jednotek a ventilátorů s příslušnými čidly a zajištění systému, pospojování technologie ochranným vodičem pro vyrovnání potenciálu, revize elektro, zajištění systému ovládání zařízení a regulaci výkonu, instalace a nastavení čidel RH, teploty, CO2 a časových programu dle požadavků uvedených v projektové dokumentaci, napojení VZT jednotek a požárních klapek na systém EPS (je-li instalován) a zpracování prováděcí projektové dokumentace MaR a Elektro; - Provedení činností v oblasti zdravotechniky, zejména napojení všech stoupacích potrubí VZT v patě přes protizápachový sifon na vnitřní kanalizaci, napojení odvodu kondenzátu z vnitřních jednotek přes sifon na vnitřní kanalizaci, montáž dešťového svodného potrubí, - Zajištění zkušebního provozu, když přesný předmět Veřejné zakázky je detailně specifikován v projektové dokumentaci a výkazu výměr, které tvoří přílohy č. 1 a 2 Návrhu smlouvy o dílo (který je Přílohu č. 1 Zadávacích podmínek) a v obchodních podmínkách vyjádřených ve formě návrhu smlouvy o dílo. Předmětem Veřejné zakázky je rovněž zajištění pravidelných revizí zařízení a mimozáručního servisu zařízení po dobu 2 let ode dne jeho uvedení do provozu, včetně zajištění výměny filtrů VZT v četnosti 1 x ročně (s právem opce na další 3 roky – viz bod 12.2. Zadávacích podmínek) – bližší podmínky viz návrh smlouvy o dílo. Cena za tyto servisní činnosti za 2 roky bude zahrnuta v celkové nabídkové ceně, která je předmětem hodnocení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 42512000 Klimaanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výměna systému vzduchotechniky ve sportovní hale TJ Slavia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy na plnění předmětu Veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k předčasnému ukončení Smlouvy o dílo. Zadavatel je v takovém případě oprávněn uzavřít Smlouvu s novým dodavatelem, který se dle výsledku hodnocení umístil jako další v pořadí, je připraven se Zadavatelem Smlouvu uzavřít a splňuje podmínky účasti dle ZZVZ („Nový dodavatel“). Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení. Změna dodavatele bude provedena za splnění podmínek stanovených v § 222 ZZVZ uzavřením smlouvy mezi Zadavatelem a Novým dodavatelem. Obsah smluvního vztahu s Novým dodavatelem bude odpovídat původní nabídce Nového dodavatele předložené v zadávacím řízení, upravené případně v souladu s § 222 ve prospěch Zadavatele a/nebo tak, aby byla umožněna její realizace s ohledem na aktuální stav Veřejné zakázky. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje využití opčního práva na poskytnutí dalších služeb - servisních prací, a to v následujícím rozsahu: Před uplynutí dvou let od zahájení provozu předmětu Veřejné zakázky je Zadavatel oprávněn písemným oznámením adresovaným vybranému dodavateli rozšířit poskytování sjednaných servisních činností na období dalších 3 let. Tato skutečnost je odvislá od podmínek dotačního titulu mezi Zadavatelem a poskytovatelem dotace, Statutárním městem Hradec Králové. Pokud Zadavatel této možnosti rozšíření sjednaných servisních prací využijte, pak platí, že cena ani předmět servisních prací se nemění (nadále bude Zadavatel hradit sjednanou roční cenu za servisní práce dle nabídky vybraného dodavatele). Tohoto opčního práva bude Zadavatel oprávněn využít za podmínek upravených v § 100 odst. 3 a § 66 ZZVZ, a to pouze v době účinnosti Smlouvy o dílo. Zadavatel využije opčního práva v jednacím řízení bez uveřejnění podle § 66 ZZVZ. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo v případě, že dojde ke změně právních předpisů upravujících DPH – v takovém případě je Zadavatel oprávněn upravit výši DPH dle aktuálních právních předpisů. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo spočívající v prodloužení doby plnění vybraného dodavatele o dobu, po kterou trvá překážka, bránící vybranému dodavateli v řádném plnění Smlouvy o dílo. Tato překážka může spočívat zejména: ve vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, ohledně kterých nebylo možno rozumně očekávat, že by s nimi strany počítaly v době uzavření Smlouvy o dílo, a kterými jsou zejména živelné pohromy, epidemie či závažné společenské události (vyšší moc); v okolnosti/okolnostech, které Zadavatel ani dodavatel, jednající s náležitou péčí, nemohli rozumně předpokládat a které nezávisí na jejich vůli (např. skryté překážky pro provádění díla).