See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/602 Jihlava - JV obchvat, část JIH - opakované zadání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení díla „II/602 Jihlava - JV obchvat, část JIH“. Jedná se o novostavbu části jihovýchodního obchvatu Jihlavy, který zahrnuje propojení silnic I/38 (konec stávajícího západního obchvatu Jihlavy) a silnice II/405, včetně vybudování protihlukové stěny na stávajícím obchvatu Jihlavy v blízkosti obce Pístov. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (příloha dokumentace zadávacího řízení) a projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (příloha dokumentace zadávacího řízení).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EZAK 178/2022
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen