See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Płońsk w 2025 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa artykułów żywnościowych w 2025 roku, na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Płońsk, wymienionych poniżej: 1) Przedszkole nr 1 w Płońsku, ul. Kolejowa 5, 09-100 Płońsk, 2) Przedszkole Nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku, ul. Zacisze 6, 09-100 Płońsk, 3) Przedszkole Nr 3 w Płońsku, ul. Wolności 18, 09-100 Płońsk, 4) Przedszkole Nr 4 „ Pod zielonym listkiem” w Płońsku, ul. Padlewskiego 3, 09-100 Płońsk, 5) Przedszkole Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku, ul. Szkolna 36A, 09-100 Płońsk, 6) Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku, ul. Wolności 4, 09-100 Płońsk, 7) Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku, ul. Szkolna 30, 09-100 Płońsk, 8) Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku, ul. Wyspiańskiego 4, 09-100 Płońsk, 9) Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku, ul. Ks. R. Jaworskiego 25, 09-100 Płońsk, 10) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku, ul. św. M. Kolbe 9, 09-100 Płońsk. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części: I - VIII, w tym: CZĘŚĆ I – MIĘSO I PRZETWORY, CZĘŚĆ II – JAJA, CZĘŚĆ III – PIECZYWO, CZĘŚĆ IV – CIASTA, CZĘŚĆ V – OWOCE I WARZYWA, CZĘŚĆ VI – PRODUKTY MLECZARSKIE, CZĘŚĆ VII – MROŻONE WARZYWA, OWOCE, POTRAWY, RYBY, CZĘŚĆ VIII – RÓŻNE ARTYKUŁY ŻYWNOŚCIOWE.
Vorherige Bekanntmachung: 668864-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – JAJA
Beschreibung: jaja
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – PIECZYWO
Beschreibung: pieczywo świeże, wyroby piekarskie i ciastkarskie
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ V – OWOCE I WARZYWA
Beschreibung: owoce i orzechy
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ IV – CIASTA
Beschreibung: wyroby ciastkarskie i ciastka
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI – PRODUKTY MLECZARSKIE
Beschreibung: produkty mleczarskie
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VIII – RÓŻNE ARTYKUŁY ŻYWNOŚCIOWE
Beschreibung: różne artykuły żywnościowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VII – MROŻONE WARZYWA, OWOCE, POTRAWY, RYBY
Beschreibung: mrożone warzywa, owoce, potrawy, ryby
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15234000 Räucherfisch