2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding uitvoerende partijen onderhoud gebouwen CVO Groep
Beschreibung: Stichting voor het Christelijk Voortgezet Onderwijs voor Zuidoost-Utrecht (CVO Groep) is op zoek naar partijen voor het onderhoud en verduurzaming van haar schoolgebouwen van in totaal bijna 50.000m2 bvo. 47.973 m2 bvo
Interne Kennung: P2000006
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Veiligheid
Beschreibung: Het uitvoeren van de onderhoudswerkzaamheden aan veiligheidssystemen en het opstellen van ontbrekende revisie documenten.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Bouwkundig
Beschreibung: Het uitvoeren van bouwkundige onderhoudswerkzaamheden inclusief bouwkundige werkzaamheden aan minder grote uitbreidingen en verbouwingen en het opstellen van ontbrekende revisie documenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Werktuigbouwkundig
Beschreibung: Het uitvoeren van werkzaamheden aan werktuigbouwkundige installaties bij onderhoud en minder grote uitbreidingen en verbouwingen en het opstellen van ontbrekende revisie documenten.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Elektrotechnisch
Beschreibung: Het uitvoeren van werkzaamheden aan elektrotechnische installaties bij onderhoud en minder grote uitbreidingen en verbouwingen en het opstellen van ontbrekende revisie documenten.
Interne Kennung: 4