2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odprowadzania wód opadowych i roztopowych do kanalizacji deszczowej i do kanalizacji ogólnospławnej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): - 90000000-7 usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne. Zamówienie dotyczy świadczenia usług w zakresie odprowadzania wód opadowych i roztopowych z nieruchomości stanowiących pasy drogowe i nieruchomości będące terenami użyteczności publicznej, które są własnością/w zarządzie Gminy Jarocin. W zależności od tego, czy w gruncie znajdującym się pod nawierzchnią jest zainstalowana kanalizacja deszczowa czy kanalizacja ogólnospławna, usługa będzie polegała na odprowadzaniu wód z nawierzchni ulicy/placu do odpowiedniej kanalizacji. Podział nawierzchni, z których wody będą odprowadzane do kanalizacji deszczowej oraz do kanalizacji ogólnospławnej stanowi załącznik nr 2 do projektu umowy. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznik nr 1 – wzorze umowy.
Interne Kennung: WGK-RIK.271.1.72.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Państwa do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki. Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): - 90000000-7 usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne. Zamówienie dotyczy świadczenia usług w zakresie odprowadzania wód opadowych i roztopowych z nieruchomości stanowiących pasy drogowe i nieruchomości będące terenami użyteczności publicznej, które są własnością/w zarządzie Gminy Jarocin. W zależności od tego, czy w gruncie znajdującym się pod nawierzchnią jest zainstalowana kanalizacja deszczowa czy kanalizacja ogólnospławna, usługa będzie polegała na odprowadzaniu wód z nawierzchni ulicy/placu do odpowiedniej kanalizacji. Podział nawierzchni, z których wody będą odprowadzane do kanalizacji deszczowej oraz do kanalizacji ogólnospławnej stanowi załącznik nr 2 do projektu umowy. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznik nr 1 – wzorze umowy.