107928-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych w tym materiałów opatrunkowych, szwów haczykowych i akcesoriów okulistycznych na potrzeby Klinik SPSK-2 PUM w Szczecinie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych w tym materiałów opatrunkowych, szwów haczykowych i akcesoriów okulistycznych na potrzeby Klinik SPSK-2 PUM w Szczecinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych w tym materiałów opatrunkowych, szwów haczykowych i akcesoriów okulistycznych na potrzeby Klinik SPSK-2 PUM w Szczecinie.
Vorherige Bekanntmachung: 648258-2023
Interne Kennung: ZP/220/116/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Materiał embolizacyjny do embolizacji obwodowych
Beschreibung: Materiał embolizacyjny do embolizacji obwodowych w ilości 100 zestawów Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: 2. Opatrunki hemostatyczne do użytku miejscowego
Beschreibung: Opatrunki hemostatyczne do użytku miejscowego w ilości 120 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Implanty żelowe przeciwjaskrowe na potrzeby I Kliniki Okulistyki
Beschreibung: Implanty żelowe przeciwjaskrowe w ilości 60 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0004
Titel: 4. Implanty zastawkowe typu Ahmeda oraz inne akcesoria okulistyczne
Beschreibung: Implanty zastawkowe typu Ahmeda oraz inne akcesoria okulistyczne w ilości 300 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0005
Titel: 5. Staplery skórne i urządzenia do rozszywania
Beschreibung: Staplery skórne i urządzenia do rozszywania w ilości 4.000 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0006
Titel: 6. Matryce i czopki hemostatyczne
Beschreibung: Matryce i czopki hemostatyczne w ilości 210 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0008
Titel: 8. Myjące środki antybakteryjne na bazie oktenidyny
Beschreibung: Myjące środki antybakteryjne na bazie oktenidyny w ilości 370 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0009
Titel: 9. Opatrunki specjalistyczne do pielęgnacji ran
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne do pielęgnacji ran w ilości 560 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0010
Titel: 10. Opatrunki specjalistyczne do leczenia ran przewlekłych i trudno gojących się
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne do leczenia ran przewlekłych i trudno gojących się w ilości 1430 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0011
Titel: 11. Pakiety dla noworodków
Beschreibung: Pakiety dla noworodków się w ilości 8000 zestawów. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen