See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gegalvaniseerd Staal Palen
Beschreibung: Het voorwerp van de gunningsprocedure van de opdracht is de levering van palen in gegalvaniseerd staal met het oog op het onderhoud en de vernieuwing van assets op ons netwerk voor openbare verlichting. De opdracht is bedoeld om een Raamovereenkomst te sluiten in 'dual sourcing' voor perceel 1 en in 'single sourcing' voor perceel 2, met voor elk van beide percelen een Reserveopdrachtnemer. Perceel 3 wordt gegund aan alle Inschrijvers van perceel 1 en/of perceel 2 die een conforme offerte hebben ingediend, met als doel voor elke behoefte van het perceel opnieuw een oproep tot mededinging te doen (principe van miniwedstrijd tussen alle Opdrachtnemers van het perceel). Voor perceel 1 is de verdelingsregel voor de dual sourcing: • In geval van een prijsverschil van < 5% krijgt de Inschrijver die de laagste prijs voorstelt 50% van de indicatieve jaarlijkse hoeveelheid toegekend en de inschrijver met de tweede laagste prijs 50% van de indicatieve jaarlijkse hoeveelheid. • Als het prijsverschil voor een perceel tussen de laagste en de op een na laagste offerte groter is dan 5% en kleiner is dan of gelijk is aan 15%, krijgt de Inschrijver met de laagste prijs 60% van de indicatieve jaarhoeveelheid toegekend en de Inschrijver met de tweede laagste prijs 40%. • Als het prijsverschil voor een perceel tussen de laagste en de op een na laagste offerte groter is dan 15% en kleiner is dan of gelijk is aan 20%, krijgt de Inschrijver met de laagste prijs 70% van de indicatieve jaarhoeveelheid toegekend en de inschrijver met de tweede laagste prijs 30%. • Als het prijsverschil voor een perceel tussen de Inschrijver met de laagste prijs en de tweede Inschrijver groter is dan 20%, blijft de offerte van de tweede Inschrijver behouden als Reserveopdrachtnemer en wordt 100% van het volume aan de beste offerte toegewezen. De opdracht wordt gegund: Voor perceel 1, een raamovereenkomst in cascade met de eerste 3 Inschrijvers in de rangschikking volgens de gunningscriteria. De twee Inschrijvers die volgens de gunningscriteria het hoogste zijn gerangschikt, zullen als 'actieve' Opdrachtnemers worden beschouwd. De andere Inschrijver (op de derde plaats) zal als 'Reserveopdrachtnemer' worden beschouwd. Zijn contract kan enkel worden geactiveerd als een van de actieve Opdrachtnemers in gebreke blijft (cascadeprincipe). Als na de toepassing van de gunningsregels enkel de Inschrijver die volgens de gunningscriteria het hoogst is gerangschikt echter als 'actieve' Opdrachtnemer wordt beschouwd, zal de andere Inschrijver (op de tweede plaats) als Reserveopdrachtnemer worden beschouwd. Zijn contract kan worden geactiveerd als een actieve Opdrachtnemer in gebreke blijft (cascadeprincipe). Bijgevolg verliest de in gebreke blijvende Opdrachtnemer, in overeenstemming met het KB van 14 januari 2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten, zijn contract voor de genoemde Raamovereenkomst en dit voor de resterende duur van de Raamovereenkomst. Voor perceel 2, een Raamovereenkomst in cascade met de eerste 2 inschrijvers in de rangschikking volgens de gunningscriteria. Alleen de Inschrijver die volgens de gunningscriteria het hoogst gerangschikt staat, zal als 'actieve' Opdrachtnemer worden beschouwd. De andere Inschrijver (op de tweede plaats) zal als 'Reserveopdrachtnemer' worden beschouwd. Zijn contract kan worden geactiveerd als een actieve Opdrachtnemer in gebreke blijft. In dat verband behoudt de Aanbestedende Overheid zich het recht voor om, met inachtneming van de regelgeving inzake overheidsopdrachten, een beroep te doen op de Reserveopdrachtnemer die op grond van de gunningscriteria van de Raamovereenkomst de op een na meest economisch voordelige offerte heeft ingediend (cascadeprincipe). Bijgevolg verliest de in gebreke blijvende Opdrachtnemer, in overeenstemming met het KB van 14 januari 2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten, zijn contract voor de genoemde Raamovereenkomst en dit voor de resterende duur van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: SIB24EP0102
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lichtmasten - Gegalvaniseerd recht - Rond conisch
Beschreibung: Levering van lichtmasten - Gegalvaniseerd recht - Rond conisch
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lichtmasten - met verjonging
Beschreibung: Levering van lichtmasten - met verjonging
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Speciale lichtmasten
Beschreibung: Levering van speciale lichtmasten
Interne Kennung: 3