2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst opslaan en verwerken van grachtenslib en grond voor een periode van 4 jaar
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor het opslaan en verwerken van grachtenslib en grond voor een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: PPP02P-2336/6014/2025-437
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-437_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90522400 Bodensanierung