108159-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Informationssysteme – Nemocnice Roudnice nad Labem s.r.o. - Modernizace vnitřního IT prostředí - eHealth
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNemocnice Roudnice nad Labem s.r.o. - Modernizace vnitřního IT prostředí - eHealth
BeschreibungPředmětem zakázky je modernizace nemocnice v rámci programu eHealth, projektu s názvem: „Rozvoj eHealth v Nemocnici Roudnice nad Labem“. Plnění zahrnuje rozšíření funkcionalit a rozvoj nemocničního informačního systému Medicalc (NIS) v oblasti elektronizace procesů (např. v oblasti strukturované elektronické zdravotnické dokumentace, elektronizace vizity apod.), zajištění dlouhodobé elektronické archivace zdravotnické dokumentace, zavedení podpory nových procesů v rámci nemocnice a zejména jejich elektronizaci s možností jejich realizace jak v nemocnici, tak i vzdáleně, a zavedení nových funkcí v NIS. Nemocnice již provozuje NIS napojený na integrační platformu mEx, která zajišťuje otevřenost systému pro výměnu zdravotnických dat, tzv. interoperabilitu, a zajišťuje tak kompatibilitu s komunikačními standardy Ministerstva zdravotnictví. Součástí projektu je rovněž rozvoj vnitřního informačního systému zadavatele pro řízení, podporu činností a provoz nemocnice, včetně napojení dalších vnitřních informačních systémů a externích systémů pro výměnu zdravotnické dokumentace. Cílem je automatizace a zefektivnění procesů a zpracování dat při poskytování veřejné služby v oblasti zdravotnictví. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v příloze „Příloha č. 5 Specifikace předmětu plnění“ a Obchodních podmínkách, jež jsou součástí zadávací dokumentace jako přílohy č. 1a-c.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungNemocnice Roudnice eHealth