108169-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie kompostu nieodpowiadającego wymaganiom o kodzie 19 05 03 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie kompostu nieodpowiadającego wymaganiom o kodzie 19 05 03 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) wytwarzany w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów zlokalizowanym przy ulicy Ekologicznej 1 w Białej Podlaskiej, poprzez odzysk lub recykling, w szacunkowej ilości około 7 500 Mg (słownie: siedem tysięcy sześćset) na okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. Przedmiotem zamówienia są w/w odpady wytworzone w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów w instalacji kompostowni odpadów zielonych.
Interne Kennung: FK-03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1(35 dni) tzn. (30 dni) jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompost nieodpowiadający wymaganiom 19 05 03
Menge: 7 500 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji przy realizacji Zamówienia. Zamawiający będzie miał obowiązek złożenia Wykonawcy zlecenia na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 03, co najmniej w minimalnym zakresie zamówienia tj. zlecenie w zakresie odpowiadającym, co najmniej 70% ilości odpadów wskazanych w szacunku, o którym mowa w gwarantowanym zakresie zamówienia. Zamawiający ma prawo do rozszerzenia zakresu przedmiotu zamówienia (umowy) w zakresie objętym opcją tj. do złożenia Wykonawcy zlecenia na zagospodarowanie odpadów w zakresie odpowiadającym do 130% ilości odpadów wskazanych w szacunku, o którym mowa w zakresie rozszerzonym zamówienia.