See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu pięciu fabrycznie nowych samochodów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu pięciu fabrycznie nowych samochodów i obejmuje: 1) Część I - Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, 2) Część II - Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego (PHEV), 3) Część III - Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego (MHEV lub HEV), 4) Część IV - Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego, 5) Część V - Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego hybrydowego; 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na pięć części, z których każda stanowi samodzielną całość. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub każdą z części wg wyboru.
Vorherige Bekanntmachung: 755478-2025
Interne Kennung: ZP/S-PN-33/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34136100 Leichtlastwagen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu
Interne Kennung: ZP/S-PN-33/I/2025
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego PHEV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego (PHEV) w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu
Interne Kennung: ZP/S-PN-33/II/2025
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego MHEV lub HEV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego ( MHEV lub HEV) w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu
Interne Kennung: ZP/S-PN-33/III/2025
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu
Interne Kennung: ZP/S-PN-33/IV/2025
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego hybrydowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego hybrydowego w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu
Interne Kennung: ZP/S-PN-33/V/2025