See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwera zabezpieczającego backup danych i zapewniającego komunikację z serwerownią wraz z przeniesieniem części infrastruktury - KC-DE-zp.272-529/25
Beschreibung: Dostawa serwera zabezpieczającego backup danych i zapewniającego komunikację z serwerownią wraz z przeniesieniem części infrastruktury - zgodnie z pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 658806-2025
Interne Kennung: KC-DE-zp.272-529/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa serwera zabezpieczającego backup danych i zapewniającego komunikację z serwerownią wraz z przeniesieniem części infrastruktury - opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ.