See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług konserwacji - wykonywanie czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu instalacji sanitarnych w budynkach i lokalach oraz urządzeniach i instalacjach terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN Mokotów (...) DOM Wierzbno
Beschreibung: Konserwacja sanitarna - DOM Wierzbno
Interne Kennung: TZ.WRU.260.5.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: konserwacja sanitarna - DOM Wierzbno
Beschreibung: Konserwacja polega na utrzymaniu instalacji sanitarnych budynków oraz sieci terenów będących w administrowaniu ZGN Mokotów, powierzonych Wykonawcy do obsługi, w ciągłej sprawności technicznej. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczania instalacji sanitarnych w budynkach oraz sieci grożących awarią dla DOM Wierzbno.
Interne Kennung: TZ.WRU.260.5.2024. DOM Wierzbno
Menge: 1