See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Łańcuta; prowadzenie PSZOK oraz dostarczanie worków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest:odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasto Łańcut oraz dostarczenie worków do zbiórki odpadów komunalnych: w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.; zorganizowanie, wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Interne Kennung: WFZ.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Łańcuta, prowadzenie PSZOK oraz dostarczanie worków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasto Łańcut oraz dostarczenie worków do zbiórki odpadów komunalnych: w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 2) zorganizowanie, wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych