2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Sportvelden 2025-2029
Beschreibung: De te onderhouden sportvelden betreft die in Emmeloord en 10 omliggende dorpen. Het is onderhoud op en naast zowel natuurgras- als kunstgrasvelden voor voetbal, korfbal, (mini)hockey, atletiek en tennis. Het onderhoud bestaat uit o.a.: - Leveren instrooizand en infillmateriaal; - Borstelen; - Bladverwijdering; - Beregenen; - Maaien; - Dressen / bezanden; - Doorzaaien en leveren zaadmengsel; - Beluchten; - Rollen; - Slepen; - Wiedeggen; - Verticuteren; - Bemesten en leveren meststof; - Afsteken / snijden graskanten; - Reinigen ondergronden; - Schoonmaken stroken en goten; - Afvoeren van vrijkomend materiaal. Bovenstaande opsomming betreft een indicatie. Voor de exacte scope wordt verwezen naar de RAW-Raamovereenkomst. De gemeente verwacht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst een geraamde omzet van circa € 400.000,00 exclusief BTW per jaar te realiseren. De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de raamovereenkomst, gepland van 1 januari 2025 tot en met 31 december 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van 2-maal met 2 jaar.
Interne Kennung: 20240201110337
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45236119 Ausbesserungsarbeiten an Sportplätzen, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de raamovereenkomst, gepland van 1 januari 2025 tot en met 31 december 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van 2-maal met 2 jaar.
108235-2025 - Resultaat
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Raamovereenkomst Onderhoud Sportvelden 2025-2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20240201110337
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
Aanvullende classificatie (cpv): 45236119 Herstelwerkzaamheden op sportvelden, 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: