See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EW Wały Śląskie – Wymiana transformatorów wyprowadzenia mocy T-1 i T-2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa oraz montaż transformatorów wyprowadzenia mocy T-1 oraz T-2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 251659-2025
Interne Kennung: PZP/TE/01013/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa oraz montaż transformatorów wyprowadzenia mocy T-1 oraz T-2. Szczegóły realizacji znajdują się w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ oraz we wzorze umowy
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen