See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van een veegmachine
Beschreibung: Onze huidige reinigingsoperaties hebben zich uitstekend bewezen door de inzet van hoogwaardige apparatuur, maar om in te spelen op de toenemende eisen en de variërende omstandigheden op de werkterreinen is het wenselijk onze veegmachine te vernieuwen. Hierbij wordt gekozen voor een toestel dat, hoewel in functionaliteit en prestaties aansluitend bij de behoeften die voortvloeien uit de huidige operaties, een unieke bijdrage levert op het gebied van reiniging en onderhoud. De nieuwe veegmachine is gericht op het effectief verwijderen van fijn stof en zwaardere verontreinigingen op uiteenlopende oppervlakken, waardoor een efficiëntere en grondigere reiniging gerealiseerd kan worden. Door de integratie van dit toestel ontstaat een reinigingsproces dat de operationele efficiëntie verder versterkt. Bovendien wordt bij de selectie van de machine bijzondere aandacht besteed aan duurzaamheid, energiezuinigheid, lage emissies en minimale geluidsoverlast. De investering wordt verder onderbouwd door een gedegen kosten-batenanalyse, waarin zowel de directe operationele voordelen als de toekomstige besparingen op onderhoud en arbeidskosten worden meegenomen. Hiermee streven wij ernaar om onze reinigingsprocessen verder te professionaliseren en onze dienstverlening aan klanten naar een hoger niveau te tillen, zonder afbreuk te doen aan de wettelijke kaders voor overheidsopdrachten.
Interne Kennung: PPP1MU-132/6019/2025/097
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/097_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Naast de basisofferte en de verplichte optie, kunnen inschrijvers op eigen initiatief een of meerdere toegestane opties voorstellen. Deze opties worden niet beoordeeld in het kader van de gunning van de opdracht, maar kunnen desgevallend later worden opgenomen in de uiteindelijke bestelling. Inschrijvers worden uitgenodigd om duidelijke technische fiches, handleidingen en prijsinformatie toe te voegen aan hun offerte per voorgestelde optie. De volgende opties worden uitdrukkelijk als toegestaan beschouwd: • Post 3: Extra tank met aansluiting op de druksproeiers (geschikt voor desinfectie of ontvetting) Een aparte tank die toelaat om specifieke vloeistoffen (zoals desinfecterende middelen of ontvetters) toe te voegen aan het sproeisysteem via een tussenmenger, los van de watertank. Het systeem dient afsluitbaar te zijn met een ventiel of kraan. De optie wordt vergezeld van een duidelijke handleiding met gebruiks- en reinigingsinstructies.) Vereiste opties (Elke inschrijver is verplicht om, naast de prijs voor de levering van de veegmachine, ook een offerte in te dienen voor een onderhoudscontract “all-in” met een looptijd van vier jaar en gebaseerd op een gebruik van 1.500 rijuren per jaar. Dit onderhoudscontract omvat het volledige preventieve en correctieve onderhoud van de machine, uitgevoerd op de site van Verko (Bevrijdingslaan 201, 9200 Dendermonde), tijdens werkdagen tussen 8u00 en 14u00. De veegmachine moet dagelijks beschikbaar zijn voor operationeel gebruik vanaf 14u00. Inbegrepen in de forfaitaire prijs zijn alle onderhouds- en herstellingskosten, met uitzondering van schade of defecten ten gevolge van verkeerd gebruik, ongevallen, nalatigheid of vandalisme. Indien de machine voor onderhoud of herstelling moet worden weggehaald, wordt een gelijkaardig vervangtoestel gratis ter beschikking gesteld op de site van Verko, gedurende de hele periode van afwezigheid. De offerte voor deze optie bevat: • Een gedetailleerde lijst van inbegrepen en uitgesloten prestaties; • Een opgave van de frequentie en voorwaarden voor de vervanging van slijtageonderdelen (per aantal rijuren of tijdsgebonden); • Een onderscheid tussen prestaties binnen en buiten de standaard garantieperiode van 24 maanden; • De bruto- en nettoprijzen van alle gangbare onderdelen, met vermelding van toegepaste kortingen. Deze gegevens dienen te worden verstrekt met het oog op een correcte vergelijking en een transparante inschatting van de meerwaarde van het voorgestelde onderhoudscontract.)