See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY MLEKA I PRZETWORÓW MLECZARSKICH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: SUKCESYWNE DOSTAWY MLEKA I PRZETWORÓW MLECZARSKICH. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 606041-2024
Interne Kennung: 129/KPW/ŻYWN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch, 15512000 Rahm, 15544000 Hartkäse, 15542100 Hüttenkäse, 15542200 Weichkäse, 15551000 Joghurt und andere fermentierte Milcherzeugnisse, 15530000 Butter
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw produktów żywnościowych z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ustawy Pzp. Prawem opcji jest możliwość uzupełniającego zwiększenia dostaw produktów żywnościowych objętych zamówieniem, na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w kol. nr 9 tabeli z § 2 ust. 3 umowy (zgodnej z Kalkulacją ceny ofertowej stanowiącą załącznik do Formularza oferty). Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych, a w związku z tym od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy (zgodny z zał. nr 3 do SWZ) przedmiot zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Uruchomienie prawa opcji (każdorazowo) nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie pisemnego zamówienia, na zasadach przewidzianych w umowie.