See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie (nr postępowania DEZ/Z/341/ZP-22/2025) wg asortymentu wyszczególnionego w Formularzu asortymentowo – cenowe - Szczegółowej ofercie cenowej - Załącznik nr 2 do SWZ w Częściach/Pakietach od 1 do 86. 2. Oferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu i stosowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustawą z dnia 6 września 2001 roku prawo farmaceutyczne (tj. Dz.U.2025.750) oraz ogłoszone w aktualnym Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terenie RP, na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub art. 4a ustawy prawo farmaceutyczne. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia musi wynosić minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia.
Vorherige Bekanntmachung: 594682-2025
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 30