108375-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bürobedarf – Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářských potřeb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky kancelářských potřeb
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky kancelářských potřeb a splnění dalších s tím souvisejících závazků. Předmět Plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, jejich hodnotící kritéria, obchodní a smluvní podmínky, budou podrobně vymezeny vždy ve Výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung417574-2021
Interne Kennung231/VZ/2021-OVZ
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37822300 Kreidestifte, 37822400 Pastellstifte, 44425100 Gummiringe
5. Los
LosLOT-0001