108391-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Technologie pro recyklaci trakčních lithiových baterií a získávání strategických kovů k jejich opětovnému využití - PROJEKČNÍ PRÁCE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnologie pro recyklaci trakčních lithiových baterií a získávání strategických kovů k jejich opětovnému využití - PROJEKČNÍ PRÁCE
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění projekčních činností a prací, a to zejména zhotovení vícestupňové projektové dokumentace včetně souvisejíc inženýrské činnosti, zhotovení projektové dokumentace příslušných technologií a poskytnutí dalších souvisejících činností, a to výrobní haly a technologické linky pro realizaci Projektu „Technologie pro recyklaci trakčních lithiových baterií a získávání strategických kovů k jejich opětovnému využití“. Jedná se zejména o následující projekční práce a činnosti: - zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (DPoS), - zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPrS), - zpracování projektu technologické linky na recyklaci odpadních lithium-iontových (LiA) baterií, - zajištění inženýrské činnosti (IČ) - výkon autorského dozoru (AD).
Interne KennungVZ/2026/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV podrobnostech uvedeno v Zadávací dokumentaci, resp, přiložených smlouvách na plnění předmětu veřejné zakázky.