See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: DZPZ/2650/11UEPN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 1
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 1 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja w ilości 50% ilości podstawowej.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 2
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 2 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 3
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 3 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 4
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 4 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 5
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 5 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 6
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 6 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 7
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 7 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 8
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 8 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 9
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 9 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 10
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 10 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 11
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 11 zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 12
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych do przygotowywania posiłków w Dziale Żywienia - część 12 zgodnie z dokumentami zamówienia.