108416-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych do jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Płońsk w 2025 roku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych do jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Płońsk w 2025 roku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa artykułów żywnościowych w 2025 roku, na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Płońsk, wymienionych poniżej: 1) Przedszkole nr 1 w Płońsku, ul. Kolejowa 5, 09-100 Płońsk, 2) Przedszkole Nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku, ul. Zacisze 6, 09-100 Płońsk, 3) Przedszkole Nr 3 w Płońsku, ul. Wolności 18, 09-100 Płońsk, 4) Przedszkole Nr 4 „ Pod zielonym listkiem” w Płońsku, ul. Padlewskiego 3, 09-100 Płońsk, 5) Przedszkole Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku, ul. Szkolna 36A, 09-100 Płońsk, 6) Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku, ul. Wolności 4, 09-100 Płońsk, 7) Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku, ul. Szkolna 30, 09-100 Płońsk, 8) Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku, ul. Wyspiańskiego 4, 09-100 Płońsk, 9) Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku, ul. Ks. R. Jaworskiego 25, 09-100 Płońsk, 10) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku, ul. św. M. Kolbe 9, 09-100 Płońsk. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części: I - VIII, w tym: CZĘŚĆ I – MIĘSO I PRZETWORY, CZĘŚĆ II – JAJA, CZĘŚĆ III – PIECZYWO, CZĘŚĆ IV – CIASTA, CZĘŚĆ V – OWOCE I WARZYWA, CZĘŚĆ VI – PRODUKTY MLECZARSKIE, CZĘŚĆ VII – MROŻONE WARZYWA, OWOCE, POTRAWY, RYBY, CZĘŚĆ VIII – RÓŻNE ARTYKUŁY ŻYWNOŚCIOWE.
Vorherige Bekanntmachung668864-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III – PIECZYWO
Beschreibungpieczywo świeże, wyroby piekarskie i ciastkarskie
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ V – OWOCE I WARZYWA
Beschreibungowoce i orzechy
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ IV – CIASTA
Beschreibungwyroby ciastkarskie i ciastka
LosLOT-0006
TitelCZĘŚĆ VI – PRODUKTY MLECZARSKIE
Beschreibungprodukty mleczarskie
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0007
TitelCZĘŚĆ VIII – RÓŻNE ARTYKUŁY ŻYWNOŚCIOWE
Beschreibungróżne artykuły żywnościowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
LosLOT-0008
TitelCZĘŚĆ VII – MROŻONE WARZYWA, OWOCE, POTRAWY, RYBY
Beschreibungmrożone warzywa, owoce, potrawy, ryby
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15234000 Räucherfisch