See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów I
Beschreibung: Zadanie nr 1-7 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 8-12 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 13 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 14- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Bobrowniki. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 15-22 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Mając na uwadze pilną potrzebę udzielenia zamówienia, którego przedmiotem jest dostawa nawozów Zamawiający korzysta z dyspozycji art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (tekst. jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) i postanawia skrócić termin składania i otwarcia ofert do 15 dni. W związku z powyższym termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu przypadnie na 05 marca 2025 roku. Uzasadnienie Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który związany jest z nieprzewidywalnymi warunkami. Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól i dostosować do tych warunków program nawożenia. Ponadto bardzo szybki wzrost cen oraz znaczący popyt na nawozy powoduje braki magazynowe u dostawców, co za tym idzie trudność w dostawie danego nawozu i dłuższe oczekiwanie na dostarczenie. Są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram nawożenia. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postępowania przetargowego z dłuższym terminem składania ofert i z uwagi na ważny interes zamawiającego oraz pilną potrzebę termin ten musi ulec skróceniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadanie nr 14- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Bobrowniki. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie nr 15 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadanie nr 16 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie nr 17 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie nr 20 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Zadanie nr 21 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Zadanie nr 22 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.