2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa parku miejskiego wraz z zagospodarowaniem naturalnego rozlewiska wodnego oraz budowa infrastruktury technicznej - etap I w Pruszczu Gdańskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót oraz wszelkich dostaw lub usług, zgodne z dokumentacją projektową i STWiORB dostarczonymi przez Zamawiającego, oraz zasadami aktualnej wiedzy technicznej, polegających na budowie parku miejskiego wraz z zagospodarowaniem naturalnego rozlewiska wodnego oraz budowa infrastruktury technicznej - etap I w Pruszczu Gdańskim.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień