108462-2025 - Wettbewerb
Polen – Fachdienste für die Erdgasindustrie – Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie diagnostyki gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części)
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76100000 Fachdienste für die Erdgasindustrie
5. Los
LosLOT-0001
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 1 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Gąbinek-Gustorzyn
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 1 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Gąbinek-Gustorzyn. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 1
LosLOT-0002
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 2- Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Koszalin-Reblino
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 2- Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Koszalin-Reblino 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 2
LosLOT-0003
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 3 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Turek-Odolanów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 3 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Turek-Odolanów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 3
LosLOT-0004
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 4 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Płonno-Goleniów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 4 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Płonno-Goleniów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 4
LosLOT-0005
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 5 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Goleniów-Ciecierzyce
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 5 - Inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Goleniów-Ciecierzyce. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 5
LosLOT-0006
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Ciecierzyce-Lwówek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Ciecierzyce-Lwówek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 6
LosLOT-0007
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Gustorzyn-Turek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Gustorzyn-Turek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 7
LosLOT-0008
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Kolnik - KPMG Kosakowo
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Kolnik - KPMG Kosakowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 8
LosLOT-0009
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Taczalin - Gałów - Kiełczów – Czeszów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Taczalin - Gałów - Kiełczów – Czeszów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 9
LosLOT-0010
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Krępiec – Krupiec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Krępiec – Krupiec. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 10
LosLOT-0011
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Przywodzie - Dolna Odra
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Przywodzie - Dolna Odra. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 11
LosLOT-0012
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Gustorzyn - Rawa Mazowiecka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Gustorzyn - Rawa Mazowiecka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 12
LosLOT-0013
TitelDiagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 13 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Drewnik – Felin
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 13 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Drewnik – Felin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungZP/2024/12/0111/PE - Część 13