See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van gereedschap voor klassiek gebruik
Beschreibung: Aankoop en levering van de gereedschappen voor klassieke gebruik
Interne Kennung: 2025_EXTRA_59_CMP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44316000 Eisenwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_EXTRA_59_CMP - 1 - Gereedschap voor klassiek gebruik - Stadhuis
Beschreibung: Aankoop van gereedschap voor normaal gebruik ter vervanging van versleten gereedschap of ter aanvulling van de bestaande voorraad, noodzakelijk voor de goede werking van de diensten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025_EXTRA_59_CMP - 2 - Gereedschap voor klassiek gebruik - Ijzerwaren voor garage
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025_EXTRA_59_CMP - 3 - Gereedschap voor klassiek gebruik - Reinigingsmachines
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025_EXTRA_59_CMP - 4 - Gereedschap voor klassiek gebruik - Roll trolley
Interne Kennung: 4