2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop van zitmaaiers - mini-competitie
Beschreibung: Raamovereenkomst aankoop van zitmaaiers - mini-competitie
Interne Kennung: PPP0IG-8904/5103/2023/8904
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16311000 Rasenmäher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst leveren van zero turn zitmaaiers zonder opvang met hydraulische ophanging voor het maaidek.
Beschreibung: Raamovereenkomst leveren van zero turn zitmaaiers zonder opvang met hydraulische ophanging voor het maaidek.
Interne Kennung: 2023/8904 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16311000 Rasenmäher
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst leveren van grasmaaiers met opvang met een maaibreedte tussen 1,35 en 1,55m.
Beschreibung: Raamovereenkomst leveren van grasmaaiers met opvang met een maaibreedte tussen 1,35 en 1,55m.
Interne Kennung: 2023/8904_2
Los: LOT-0003
Titel: Raamovereenkomst leveren van klepelmaaier zonder opvang met een maaibreedte tussen 3 m en 3,5 m .
Beschreibung: Raamovereenkomst leveren van klepelmaaier zonder opvang met een maaibreedte tussen 3 m en 3,5 m .
Interne Kennung: 2023/8904_3
Los: LOT-0004
Titel: Raamovereenkomst leveren van rotatiefmaaiers zonder opvang maaibreedte 1,5 - 2 m
Beschreibung: Raamovereenkomst leveren van rotatiefmaaiers zonder opvang maaibreedte 1,5 - 2 m
Interne Kennung: 2023/8904_4