2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van een achterlader
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van een achterlader. Het leveren van één achterlader.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van een chassis voorzien van een kraakpersopbouw en multifunctionele containerbelading
Interne Kennung: 1