2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud individuele behandeling van afvalwater (IBA)
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de aanbestedende dienst één opdrachtnemer te contracteren die zorgdraagt voor het preventieve en correctieve onderhoud aan IBA’s. De aanbestedende dienst zoekt in dat verband een proactieve en meedenkende opdrachtnemer die de komende jaren niet alleen zorgdraagt voor het onderhoud aan de IBA’s, maar die de aanbestedende dienst ook adviseert op het gebied van het beperken van de onderhoudskosten en het verbeteren van de prestaties van de IBA’s.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000