2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren Maatwerkvoorziening Hulp bij het Huishouden
Beschreibung: Leveren maatwerkvoorziening Hulp bij het Huishouden van de gemeenten Hillegom, Lisse, Noordwijk en Teylingen. Het verzorgingsgebied van de ISD Bollenstreek omvat ongeveer 130.000 inwoners. Ongeveer 9.500 mensen ontvangen via de ISD Bollenstreek een Wmo-voorziening. De ISD Bollenstreek is voornemens om met maximaal twaalf aanbieders een raamovereenkomst te sluiten. De raamovereenkomst gaat in op 1 augustus 2025 en heeft een initiële looptijd van vier jaar, tot en met 31 juli 2029. De ISD Bollenstreek kan de raamovereenkomst vier keer verlengen met één jaar, tot uiterlijk 31 juli 2033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een procedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten met Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) De inschrijvingen worden 100% beoordeeld op kwaliteit mits de betreffende inschrijvers een geldige inschrijving hebben gedaan en niet zijn uitgesloten. De prijs wordt voorgeschreven en staat dus vast.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren Maatwerkvoorziening 'Hulp bij het Huishouden'
Beschreibung: De ISD Bollenstreek staat voor Intergemeentelijke Sociale Dienst en is een samenwerkingsverband van de gemeenten Hillegom, Lisse, Noordwijk en Teylingen. Ongeveer 9.500 mensen ontvangen via de ISD Bollenstreek een Wmo voorziening. Het betreft één opdracht omdat er sprake is van één maatwerkvoorziening verdeeld over twee categorieën. De geraamde waarde betreft de totale opdracht (initiële looptijd en verlengingsoptie)
Interne Kennung: 1