10866-2026 - Ergebnis
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH NA RZECZ 24 WOG W GIŻYCKU NA 2026 ROK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH NA RZECZ 24 WOG W GIŻYCKU NA 2026 ROK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów ogólnospożywczych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku, w 2026 r. 2. Przedmiot zamówienia winien być dostarczony w ilościach wskazanych w zestawieniu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung624761-2025
Interne Kennung62/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2026 R
BeschreibungDOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2026 R. Miejsca dostaw: Orzysz, Bemowo - Piskie, Węgorzewo, Gołdap i Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w załączniku – zestawienie cenowe – do niniejszej SWZ. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówienia objętego prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego.