See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej zlokalizowanej na terenie Gminy Suchy Las.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej zlokalizowanej na terenie Gminy Suchy Las. Urządzenia wodociągowe i kanalizacyjne będące przedmiotem zamówienia zlokalizowane są w miejscowościach: Biedrusko, Chludowo, Golęczewo, Suchy Las, Zielątkowo, Złotkowo, Złotniki, Jelonek.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161000 Pipelines
5. Los
Los: LOT-0001