108679-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Saatarbeiten – Realizace lokálního biokoridoru LBK 7 – část 1 v k.ú. Osoblaha
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace lokálního biokoridoru LBK 7 – část 1 v k.ú. Osoblaha
BeschreibungRealizována bude výsadba části lokálního biokoridoru LBK 7 na pozemku parc. č.1342 v k.ú. Osoblaha o výměře 39867 m2. Na této ploše bude provedena příprava půdy a založení trávníku. Na části plochy pak bude provedena výsadba 2990 ks keřů ve dvou řadách o délce 1495 m a výsadba 12760 ks listnatých stromů lesnickým způsobem. V místech hospodářských sjezdů z přilehlé polní cesty C2 budou výsadby přerušeny travnatým pásem o šířce cca 12 m (6 ks). Výsadby budou chráněny drátěnou oplocenkou o celkové délce 3305 m.
Interne KennungSP9385/2023-571101
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77315000 Saatarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungČást 1