10869-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Mobiltelefondienste – SMS brána pro potřeby měkkého vymáhání a e-VZP 2026-2030 II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSMS brána pro potřeby měkkého vymáhání a e-VZP 2026-2030 II.
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou tyto služby: a) Poskytování veřejně dostupné služby elektronických komunikací, a to služby hromadného rozesílání SMS prostřednictvím připojení komunikačního zařízení VZP ČR k telekomunikační síti a služby hromadného rozesílání SMS prostřednictvím vybudování přístupového bodu přímo do SMS centra dodavatele (tj. poskytování telekomunikační služby SMS brány) dle aktuálních potřeb VZP ČR, vč. provedení nezbytných přípravných činností. Jedná se o následující služby: i. službu hromadného rozesílání SMS: prostřednictvím připojení komunikačního zařízení VZP ČR k telekomunikační síti a prostřednictvím vybudování přístupového bodu přímo do SMS centra dodavatele (tj. poskytování služby SMS brány) bude zajištěna v potřebném rozsahu (dle potřeb VZP ČR) služba hromadného rozesílání SMS pro níže uvedené činnosti VZP ČR: - rozesílání havarijních SMS, - rozesílání informačních zpráv SMS, - měkké vymáhání pohledávek za plátci pojistného (dále vše též jen „Služba A“), ii. službu hromadného rozesílání SMS pro potřeby e-VZP: vybudováním přístupového bodu přímo do SMS centra dodavatele bude zajištěna telekomunikační služba SMS brány formou aplikačního rozhraní (API) (dále vše též jen „Služba B“). b) Poskytování zákaznické podpory k výše uvedeným službám (tj. Služba A i Služba B).
Interne Kennung2501154
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS)
5. Los
LosLOT-0001