108692-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Maschinen – USŁUGI SERWISOWE DWÓCH AGREGATÓW KOGENERACYJNYCH JENBACHER JMS620 ORAZ JEDNEGO JMS612 ZLOKALIZOWANYCH W ELEKTROCIEPŁOWNI EC ZACHÓD W PILE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGI SERWISOWE DWÓCH AGREGATÓW KOGENERACYJNYCH JENBACHER JMS620 ORAZ JEDNEGO JMS612 ZLOKALIZOWANYCH W ELEKTROCIEPŁOWNI EC ZACHÓD W PILE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu średniego (po 30 000 godzin pracy) trzech agregatów kogeneracyjnych Jenbacher (jeden typu JMS612 i dwa typu JMS620) zlokalizowanych w Elektrociepłowni EC-Zachód w Pile, ul. Krzywa 12 oraz świadczenie usług serwisowych dla tych agregatów w okresie od oddania ich do eksploatacji po remoncie średnim do osiągnięcia 60 000 godzin pracy z wyłączeniem remontu głównego. Kompleksowa obsługa serwisowa agregatów kogeneracyjnych obejmuje przeglądy okresowe, opiekę serwisową oraz czynności naprawcze w przypadku awarii wraz z dostawą wszystkich wymaganych części zamiennych. Prowadzenie gospodarki olejowej (dostawy, wymiany i analizy oleju smarnego) oraz gospodarki płynem chłodniczym (dostawy, wymiany i analizy płynu chłodniczego) leży po stronie Zamawiającego.
Interne Kennung1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001