See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych laryngologicznych, utensyliów, sprzętu do uzyskania opatrunków autologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych laryngologicznych, utensyliów, sprzętu do uzyskania opatrunków autologicznych w podziale na 13 Części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: DZPUCK.262.016.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511700 Milchpulver, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13