2. Verfahren
Verfahren
Titel: Městské muzeum – rekonstrukce – Stavební úpravy Městské muzeum Mariánské Lázně – nová expozice, foyer 1. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení nové expozice v Městském muzeu v Mariánských Lázní, vč. stavebních prací. Stavební úpravy expozice, realizace nové expozice a výplň 002 spadá do dotačního projektu „Stavební úpravy Městské muzeum Mariánské Lázně“, registrační číslo projektu CZ.06.04.04/00/22_051/0003520, tzn. že musí být účetně odděleny od ostatních prací a materiálů, které nejsou součástí dotačního projektu (okenních výplní 001 a další práce ve foyer)). To znamená, že veškeré náklady spojené se stavebními úpravami expozice a s výměnou okenní výplně 002 musí být přesně vyčísleny, doloženy a fakturovány samostatně, aby bylo možné sledovat a kontrolovat čerpání dotace. Zadavatel upozorňuje, že část zadávací dokumentace - PD Městské muzeum Mar. Lázně – dodávky – expozice - je dostupná na vyžádání.
Interne Kennung: P2500000063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000063