2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Hulpmiddelen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het levering en de servicedienstverlening in huur van Wmo hulpmiddelen met twee opdrachtnemers. Het uitstaande koopbestand van meer dan 2.100 hulpmiddelen faseert geleidelijk via reguliere weg uit met ongeveer 650 hulpmiddelen per jaar bij de huidige leveranciers. De huidige instroom is ongeveer gelijk aan de uitstroom. In de te sluiten overeenkomst zal instroom door de nieuw te contracteren leveranciers via huur gaan plaatsvinden. Zie verder het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 120226
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument